Contactpersonen, het verkoopteam van automotions Mercedes-Benz

We staan u graag te woord




Vestiging Goes

 

Jos Klapthor | Verkoper Personenwagens

T. 0113 212 730
E. Jos.Klapthor@automotions.nl

Wilko Cats | Verkoper Personenwagens

T. 0113 212 730
E. Wilko.Cats@automotions.nl
 

Marnix van Gilst | Directeur Personenwagens

T. 0113 212 730
E. Marnix.van.Gilst@automotions.nl

 

 

Vestiging Roosendaal

 

 

Pascal Spruit | Verkoopleider

T. 0165 557 400
E. Pascal.Spruit@automotions.nl

 

René Kaptein | Verkoper Personenwagens

T. 0165 557 400
E. Rene.Kaptein@automotions.nl

Jeroen Drost | Verkoper Personenwagens
T. 0165 557 400
E. Jeroen.Drost@automotions.nl


Nils Kuehn | Leerling verkoopadviseur Personenwagens
T. 0165 557 400
E. Nils.Kuehn@automotions.nl


                                                                                      

Rien de Regt | Verkoopondersteuning
T. 0165 557 400
E. Rien.de.Regt@automotions.nl