Contactpersonen, het verkoopteam van automotions Mercedes-Benz

We staan u graag te woord




Vestiging Goes

 

Jos Klapthor | Verkoopadviseur

E. Jos.Klapthor@automotions.nl

Marco Floresse| Verkoopadviseur

E. Marco.Floresse@automotions.nl
 

Marnix van Gilst | Verkoopdirecteur Vans

E. Marnix.van.Gilst@automotions.nl

 

 

Vestiging Roosendaal

 

 

Pascal Spruit | Verkoopleider

E. Pascal.Spruit@automotions.nl

 

René Kaptein | Verkoopadviseur

E. Rene.Kaptein@automotions.nl



Nils Kuehn | Verkoopadviseur
E. Nils.Kuehn@automotions.nl


                                                                  


 


 

 

 

 

 

 
   
   
   
   
   
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart